بهترین لوله , کدام لوله است ؟

معرفی لوله بدون درز و کاربرد آن در صنعت
26 ژوئن 2019
تفاوت لوله بدون درز و لوله درزدار
تفاوت لوله بدون درز و لوله درزدار
26 ژوئن 2019
Show all

بهترین لوله , کدام لوله است ؟

بهترین لوله

امروزه انواع مختلف لوله و اتصالات آن با توجه به رشد صنایع مختلف تولیدی با قیمت های متفاوتی در بازار عرضه می شود . به علاوه در نظر داشته باشید که کیفیت این نوع لوله ها با همان نوع مشابه خود در تولیدی دیگر ممکن است فرق اساسی داشته باشد و این احتمال وجود دارد که مقدار کیفیت تولیدی گروه A با مقدار کیفیت تولیدی گروه B قابل قیاس نباشد . فاکتورهای بسیار زیادی در کیفیت بهترین لوله تاثیر گذار می باشند . در ادامه مطلب به این موضوع می پردازیم که چرا برخی لوله ها با جنس و سایز یکسان قیمت و کیفیت متفاوت دارند ؟ و در حال حاضر کدام نوع لوله بهترین لوله در بازار می باشد ؟ با ما همراه باشید …

بهترین لوله , کدام لوله است ؟

بهترین لوله ، لوله ای است که با بهره گیری از ماشین آلات مدرن و بهترین مواد اولیه روز دنیا تولید شده و با آخرین استاندارد های داخلی و خارجی مطابقت داشته باشد . در حقیقت نوع کاربرد لوله و نیاز شما نقش اساسی بر روی تصمیم گیری شما دارد . مشخص کننده این موضوع که کدام لوله برای شما بهترین لوله می باشد ، کاربرد لوله است . هنگام انتخاب لوله همیشه با کیفیت ترین لوله را انتخاب کنید در غیر این صورت ممکن است انتخاب شما به عنوان بهترین لوله زیر سوال برود .

بهترین لوله

لوله ، استوانه ای تو خالی است که برای نگهداری و انتقال مواد مختلف مانند مایعات ، مواد سیال و گازها مورد استفاده قرار می گیرد . مواد مختلفی مانند آهن ، چدن ، فولاد ، ورق گالوانیزه ، پلی اتیلن ، شیشه ، انواع پلاستیک ، بتن ، سیمان … مواد تشکیل دهنده لوله می باشند . در کاربردهای سازه ای لوله مورد استفاده قرار می گیرد . برای کاربرد های مختلف بهترین لوله می تواند متفاوت باشد ، در ادامه مطلب به برخی از این موارد می پردازیم :

  • لوله گاز

برای انتخاب لوله گاز به منظور انتقال گاز شرایط نسبتا یکسانی وجود دارد و با توجه به فشار گاز داخلی و اندازه لوله متفاوت می باشد . لوله های فلزی کربن استیل در خطوط اصلی انتقال گاز مورد استفاده قرار میگیرد و لوله پلی اتیلن برای خطوط شهری و روستایی انتخاب مناسبی می باشد .

  • لوله آب

لوله فلزی برای خطوط انتقال آب بهترین لوله به شمار می آید . در صورتی که لوله زیر 800 میلیمتر باشد لوله های پلی اتیلن مناسب می باشند .

  • لوله های ساختمانی

لوله پلیمری برای لوله ساختمانی بهترین لوله است . از لوله های PP  ، PVC و لوله پلی اتیلن به منظور پساب ها و فاضلاب استفاده می شود . لوله های سبز چند لایه برای لوله آب سرد و گرم مورد استفاده قرار میگیرند .

  • لوله فاضلاب

لوله پلی اتیلن برای استفاده در فاضلاب بهترین لوله است . لوله پلی اتیلن کاربردهای متفاوتی از قبیل انتقال آب شرب ، کشاورزی ، فاضلاب شهری و خانگی ، انتقال گاز ، پرورش ماهی و غلاف کابل برق و مخابرات و…. دارد . لوله پلی اتیلن تنوع بسیار زیادی دارد و بسیار سبک است .

عوامل موثر بر کیفیت بهترین لوله  

  • مواد اولیه

یکی از مهم ترین پارامترهایی که در تولید لوله نقش موثر و اساسی دارد مواد اولیه می باشد . مواد اولیه باعث تولید بهترین لوله می شود . پیشنهاد می کنیم که از تولید کننده خود بخواهید نوع مواد اولیه ای که در تولید لوله استفاده می کند را به شما معرفی نماید .

  • مهارت انسان

در تولید بهترین لوله مهارت انسانی می تواند بسیار تاثیر گذار باشد .

  • استانداردهای بین المللی

استاندارد های بین المللی به دلیل پیشرفت تکنولوژی و با توجه به علم استانداردهای خاصی که بر تولید حاکم شده اند ، در تولید لوله با کیفیت نقش بسزایی دارد . بنابراین برای تولید بهترین لوله رعایت برخی استانداردهای بین المللی از اهمیت بالایی برخوردار است .

  • نوع ماشین آلات و دستگاه های مورد استفاده در تولید بهترین لوله

علاوه بر مواد اولیه و استانداردهای بین المللی ، نوع ماشین آلات و دستگاه های موورد استفاده در تولید بهترین لوله نقش بسزایی را ایفا می کنند .

رادین صنعت آماده ارائه خدمات در زمینه ارسال سفارشات به سراسر کشور ، ارائه لیست قیمت لوله مانیسمان ، انواع لوله و لوله گاز است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *