فروشگاه رادین صنعت، با ۵۰ سال سابقه، یکی از با تجربه‌ترین فروشگاه‌ها در بازار آهن شاد آباد تهران می‌باشد. در فروشگاه رادین صنعت می‌توانید لوله های مانیسمان با نازل‌ ترین قیمت را خریداری کنید. فروشگاه رادین صنعت از معتبر‌ترین فروشگاه‌های بازار شاد آباد است، و محصولات خود را با مناسب‌ ترین قیمت عرضه می‌کند.

قیمت های مقرون به صرفه

با توجه به نوسانات اقتصادی چند سال اخیر و تغییرات متعدد قیمت، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها برای بسیاری از خریداران قیمت های مقرون به صرفه می‌باشد. و از این رو فروشگاه رادین صنعت بهترین قیمت‌ ها را به شما ارائه می‌کند و می‌توانید با اطمینان خاطر لوله های مانیسمان و درزدار را با قیمت های مقرون به صرفه خریداری کنید. ارزان تر از همه جا!

ارسال فوری در تهران و شهرستان

از ویژگی‌های مهم دیگر در فروشگاه رادین صنعت سرعت دسترسی است. با خیال راحت محصول خود را سفارش بدهید و در کمترین زمان ممکن در دسترس شما خواهد بود. محصولات خریداری شده برای عزیزان تهرانی طی .. ساعت تحویل می‌گردد و مشتریان گرامی شهرستان هم طی کمتر از .. ساعت محصول خریداری شده را دریافت خواهند کرد. پس زودتر دست به کار شوید!

محصولات ما

لوله‌های فلزی به دو شکل درز دار و بدون درز (مانیسمان) تولید می‌شوند. لوله‌های درز دار از ورقه‌هایی ساخته می‌شوند که بعدا به شکل استوانه در آمده و در محل اتصال به هم جوش می‌خورند، و به همین دلیل به آن‌ها لوله درز دار یا درز جوش گفته می‌شود.

لوله‌های مانیسمان یا بدون درز هیچگونه جوشی ندارند که این موضوع باعث افزایش مقاومت و کارایی آن‌ها می‌شود. این لوله‌ها از طریق تو خالی کردن شمش فولادی ایجاد می‌شوند و در نتیجه سطحی یکدست داشته و به هیچ‌گونه محل اتصال یا جوش نیاز ندارند.

فروشگاه رادین صنعت بورس لوله‌ های مانیسمان و درز دار می‌باشد. و در این فروشگاه، فروش لوله‌ های مانیسمان با نازل ترین قیمت انجام می‌شود.

لوله‌های مانیسمان رده‌های مختلفی دارند که هریک کاربری خاص خود را دارد. رده یک اصلاح تخصصی است و به زبان ساده می‌توان گفت که برای اشاره به ضخامت لوله‌ مانیسمان به کار می‌رود. همچنین لوله‌های مانیسمان با اصطلاحات XS، STD و XXS هم نام‌گذاری می‌شوند که معنی هر کدام به ترتیب عبارت است از:

XS: Extra Strong (سنگین)

STD: Standard (استاندارد)

XXS: Double Extra Strong ( فوق سنگین)

در ادامه به معرفی‌ پرمصرفترین لوله‌های مانیسمان در فروشگاه رادین صنعت می‌پردازیم.

مانیسمان رده ۴۰

لوله مانیسمان رده ۴۰ با اسامی دیگر مثل SCH40 و لوله بدون درز رده ۴۰ هم شناخته می‌شود. لوله‌های مانیسمان رده ۴۰ بیشتر در لوله‌کشی برج‌ها کاربری را دارند. از آنجایی که این لوله‌ها بدون درز هستند توانایی خوبی در تحمل فشار دارند و در برابر فشارهای متوسط مقاوم‌ هستند. به همین دلیل از آن‌ها در کشتی‌سازی، ساختمان‌سازی و پالایشگاه‌ها استفاده می‌شود. لوله‌های مانیسمان رده ۴۰ در قطرهای ۸/۱ تا ۲۰، ۲۴، ۳۲ و ۳۶ اینچ تولید می شوند.

مانیسمان رده ۸۰

لوله‌های مانیسمان رده ۸۰ شباهت زیادی به رده ۴۰ دارند و همانند آن‌ها با نام‌های SCH80 و لوله بدون درز رده ۸۰ هم شناخته می‌شوند.  اما با این حال لوله‌های مانیسمان رده ۸۰، نسبت به رده ۴۰ در برابر فشار مقاومت بیشتری دارند و این ویژگی باعث شده که در صنایع کاربرد بیشتری داشته باشند، و در واقع یکی از پرکاربردترین لوله‌ها در صنعت هستند. از این لوله‌ها در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی استفاده زیادی می‌شود و همچنین در نیروگاه‌ ها، مبدل‌ های حرارتی، خطوط فشار قوی و غیره هم کاربرد فراوانی دارند.

در فروشگاه رادین صنعت، خرید لوله های مانیسمان رده ۸۰ به همراه ضمانت انجام می‌شود و شما مشتریان محترم می‌توانید با اطمینان کامل محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

مزیت رقابتی

فروش لوله های مانیسمان با نازل ترین قیمت، سابقه طولانی در بازار، قیمت های مقرون به صرفه، ارسال فوری در تهران و شهرستان، خرید لوله های مانیسمان رده ۸۰ به همراه ضمانت. همه چیز برای یک خرید بی‌نقص مهیاست. ما در فروشگاه رادین صنعت، با سابقه نیم قرن تجربه، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان محترم هستیم تا تجربه‌ای رضایت‌بخش و به یادماندنی داشته باشید. اینجا قلب تپنده شاد‌آباد است!

در فروشگاه رادین صنعت محصول مورد نظر خود را با نازلترین قیمت خریداری کنید و در کمترین زمان ممکن آن را در اختیار داشته باشید. همچنین علاوه بر اینکه در این فروشگاه، لوله‌های مانیستان رده ۸۰ به همراه ضمانت به فروش می‌رسد، سابقه طولانی ما در بازار آهن نیز، خود، بهترین تضمین برای تمامی خرید‌های شماست.

با آرزوی توفیق روز‌افزون در کسب و کار، و شادی و سلامتی برای شما خریدار گرامی.